Waarom Kan Ik Mijn Kavel Nog Niet Meteen Zien?

Waarom kan ik mijn kavel nog niet meteen zien?
Voordat je kavel in de veiling terecht komt, zal een van onze webmasters of experts het eerst moeten beoordelen en goedkeuren. Wij doen ons best om je kavel zo snel mogelijk te beoordelen.

Nadat een kavel is goedgekeurd kan het nog even duren voordat het in een veiling wordt ondergebracht en gepubliceerd. Pas nadat een kavel is gepubliceerd is het ook echt zichtbaar op het publieke gedeelte van de website.

Was dit antwoord nuttig?

Meer hulp nodig??